Začetek mature – jesenski rok

V soboto, 24. avgusta, se začne jesenski  rok mature s pisanjem slovenščine (obe poli).

Vsi pisni izpiti se začnejo ob 9.00, v šoli pa morate biti najkasneje do 8.30. Poiščete se na seznamu v avli, do 8.40 morate biti v učilnicah (če se na seznamu ne najdete, se oglasite v tajništvu šole). V izpitnem prostoru ne smete imeti elektronskih naprav (mobiteli, tablice…) in ur, zato boste slednje lahko pustili v posebnem prostoru (obvestilo bo v avli oziroma vam bodo povedali nadzorni učitelji).

S seboj imejte vedno osebni dokument, pisalo in morebitne dovoljene pripomočke za pisanje.

Na maturitetnem koledarju sta določena samo termina za pisanje slovenščine (sobota, 24.  8.) in matematike (ponedeljek, 26. 8.). Razporede za ostale maturitetne izpite lahko dvignete v tajništvu šole.

Veliko uspeha vam želimo.